Rozpuszczalniki

Poznaj skuteczne rozwiązania w zakresie usuwania farb, warstw lakierów, kleju i innych zanieczyszczeń – dedykowane rozpuszczalniki wysokiej jakości sprawdzą się nawet przy najbardziej zanieczyszczonych powierzchniach. Jako ceniony producent rozpuszczalników i chemii przemysłowej dostarczamy rozpuszczalniki i rozcieńczalniki, które odpowiedzą na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Rozpuszczalniki – postaw na zaufanego producenta

Rozpuszczalniki, dostępne w naszej ofercie, to produkty wysokiej jakości, które zostały opracowane tak, aby spełnić oczekiwania każdego klienta. Niezależnie od rodzaju powierzchni i poziomu zanieczyszczenia – jako producent chemii motoryzacyjnej, oferujemy rozpuszczalniki, które poradzą sobie z każdym zadaniem. W naszej ofercie znajdują się zarówno rozpuszczalniki uniwersalne, które poradzą sobie z niemal każdym wyzwaniem, jak i bardziej ukierunkowane preparaty.

Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki, dostępne w ofercie Radchem, zostały opracowane w oparciu o najnowszy sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie i wiedzę, dzięki czemu gwarantują bezpieczeństwo, spełniając wszystkie niezbędne wymogi i atesty.

Rozcieńczalniki i rozpuszczalniki od Radchem – szeroki wybór produktów

Chcąc wyjść na przeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy wysokiej jakości rozpuszczalniki i rozcieńczalniki o różnym przeznaczeniu i zastosowaniu – nasz bogaty asortyment zawiera takie produkty, jak m.in.:

Radchem – gwarancja jakości, bezpieczeństwa i skuteczności

Jako doświadczony producent najwyższej jakości produktów w zakresie środków chemii samochodowej, dostarczamy sprawdzone rozpuszczalniki i rozcieńczalniki, które usatysfakcjonują każdego wymagającego klienta. Zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie, zapewniając profesjonalne doradztwo w zakresie produktów chemii samochodowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zakład produkcyjny Radchem
ul. Wielkie Lniska 29, 86-302 Grudziądz
+48 508 355 397  biuro@radchem.pl
Dział handlowy / Zamówienia:
Paulina Minder
+48 530 545 553 zamowienia@radchem.pl
Patrycja Mania
+48 531 402 014 zamowienia@radchem.pl

Formularz kontaktowy