Rozpuszczalnik Aceton Techniczny

Rozpuszczalnik Aceton Techniczny

Aceton techniczny przeznaczony jest jedynie do użytku profesjonalnego. Wykorzystywany w różnych gałęziach przemysłu, ma bardzo silne właściwości, które przed użyciem wymagają środków ochrony i odpowiednich zabezpieczeń. Rozpuszczalnik acetonowy, który oferujemy naszym klientom to produkt najwyższej jakości. Doskonale sprawdza się zarówno do odtłuszczania powierzchni, jak i rozcieńczania substancji. Jako doświadczony producent rozpuszczalników i chemii przemysłowej dostarczamy profesjonalne artykuły w przystępnych cenach. 

Niezawodny rozpuszczalnik acetonowy

Aceton techniczny to rozpuszczalnik o silnych właściwościach i bardzo szerokim zastosowaniu. Jest używany między innymi do:

  • odtłuszczania powierzchni przed malowaniem,
  • rozcieńczania żywic,
  • rozcieńczania tłuszczów,
  • mycia narzędzi.

Ze względu na skład, przed jego użyciem wskazane jest zapoznanie się z jego przeznaczeniem oraz zastosowanie środków ostrożności. Aceton do odtłuszczania i rozcieńczania jest substancją płynną i przezroczystą

Wysokiej jakości aceton od producenta

Aceton prosto od producenta to najlepszy wybór. Daje Ci gwarancję otrzymania produktu najwyższej jakości w przystępnej cenie. Nasz aceton techniczny jest artykułem sprawdzonym, dzięki poddaniu odpowiednim testom.Potwierdza to także liczba naszych zadowolonych klientów z takich branż jak szkutnicza, meblarska, czy metalurgiczna, a także wielu innych, którzy z powodzeniem stosują tańszy zamiennik acetonu.

Wieloletnie doświadczenie oraz stała obecność na rynku pozwala nam na spełnienie nawet najwyższych oczekiwań naszych klientów. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz doradztwo wykwalifikowanego personelu w wyborze produktów. Różnego rodzaju rozpuszczalniki i rozcieńczalniki dostarczamy zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. Zapraszamy do kontaktu oraz składania zamówień u producenta Radchem!

Zakład produkcyjny Radchem
ul. Wielkie Lniska 29, 86-302 Grudziądz
+48 508 355 397  biuro@radchem.pl
Dział handlowy / Zamówienia:
Paulina Minder
+48 530 545 553 zamowienia@radchem.pl
Patrycja Mania
+48 531 402 014 zamowienia@radchem.pl

Formularz kontaktowy