Rozpuszczalnik Epoksydowy

Rozpuszczalnik Epoksydowy

Rozpuszczalnik epoksydowy znajduje zastosowanie w wielu różnych branżach. Wykorzystywany jest zarówno do odtłuszczania powierzchni i mycia narzędzi, jak i w różnych procesach produkcyjnych. Jego wysokie parametry oraz praktyczne właściwości pozwalają na używanie go w trakcie wielu prac. Rozcieńczalnik epoksydowy, który oferujemy naszym klientom, to produkt ze specjalistycznej produkcji Radchem. Powstaje ze sprawdzonych surowców pod okiem ekspertów. Poznaj szczegółowe dane rozpuszczalnika epoksydowego z jego karty charakterystyki!

Wysokiej jakości rozcieńczalnik epoksydowy

Rozcieńczalnik do podkładu epoksydowego jest szeroko wykorzystywany do użytku profesjonalnego. Korzystają z niego takie branże jak budowlana i remontowo-budowlana, przemysł stalowy, czy produkcyjny. Używany jest między innymi:

  • do rozcieńczania wyrobów epoksydowych, 
  • do odtłuszczania powierzchni przed malowaniem,
  • do mycia pistoletów lakierniczych i innych urządzeń aplikacyjnych,
  • przy produkcji konstrukcji stalowych i krat pomostowych,
  • do produkcji wytrzymałych mechanicznie i chemicznie posadzek epoksydowych.

Produkt ten wykazuje wiele praktycznych właściwości, dzięki czemu jest wielofunkcyjny i wydajny. Postaw na rozcieńczalnik do wyrobów epoksydowych od Radchem!

Rozcieńczalnik do podkładu epoksydowego i wiele więcej – oferta Radchem

Radchem to profesjonalny producent rozpuszczalników i chemii przemysłowej. Dlatego też nasza oferta obejmuje nie tylko rozpuszczalnik do wyrobów epoksydowych, ale i wiele innych produktów. Znajdziesz w niej między innymi:

  • naftę techniczną,
  • aceton techniczny,
  • benzynę ekstrakcyjną,
  • rozpuszczalnik uniwersalny.

W procesie produkcyjnym dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć produkty najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz doradztwa, skontaktuj się z nami, a nasz profesjonalny personel pomoże Ci wybrać odpowiednie produkty. Poznaj rozpuszczalniki i rozcieńczalniki od Radchem!
 

Zakład produkcyjny Radchem
ul. Wielkie Lniska 29, 86-302 Grudziądz
+48 508 355 397  biuro@radchem.pl
Dział handlowy / Zamówienia:
Paulina Minder
+48 530 545 553 zamowienia@radchem.pl
Patrycja Mania
+48 531 402 014 zamowienia@radchem.pl

Formularz kontaktowy