Benzyna Ekstrakcyjna

BENZYNA EKSTRAKCYJNA

Benzyna ekstrakcyjna znajduje szerokie zastosowanie zarówno w użytku domowym, jak i profesjonalnym. Jej właściwości pozwalają na wykorzystanie jej do odtłuszczania powierzchni, czyszczenia urządzeń i narzędzi, a także rozcieńczania innych płynów. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości benzynę ekstrakcyjną prosto od producenta. Zamówienia składać można poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Benzynę ekstrakcyjną 5l lub w większej ilości oferujemy w atrakcyjnych cenach. Posiadamy również benzynę ekstrakcyjną w aerozolu 500ml pod nazwą break cleaner. Znajdziesz u nas także inne rozpuszczalniki i rozcieńczalniki. Zapraszamy!

Benzyna ekstrakcyjna od producenta

Benzyna ekstrakcyjna – co to jest? Ciecz ta powstaje przy produkcji benzyny paliwowej. Nie jest jednak wykorzystywana w przemyśle petrochemicznym, gdyż wykazuje wartość oktanową oraz temperaturę wrzenia. Aby benzyna ekstrakcyjna mogła być używana, musi zostać uprzednio oczyszczona z zanieczyszczeń. Produkt ten, nazywany potocznie rozpuszczalnikiem ekstrakcyjnym, wykorzystywany jest między innymi w:

  • przemyśle farb i lakierów,
  • przemyśle metalowym,
  • przemyśle gumowym, 
  • produkcji klejów,
  • pralniach chemicznych i garbarniach,
  • warsztatach samochodowych do mycia i odtłuszczania.

Jako profesjonalny producent rozpuszczalników i chemii przemysłowej oferujemy produkty wysokiej jakości. Jednocześnie staramy się, aby również i cena benzyny ekstrakcyjnej w naszym asortymencie była zadowalająca dla klientów. Skontaktuj się z nami!

Zakład produkcyjny Radchem
ul. Wielkie Lniska 29, 86-302 Grudziądz
+48 508 355 397  biuro@radchem.pl
Dział handlowy / Zamówienia:
Paulina Minder
+48 530 545 553 zamowienia@radchem.pl
Patrycja Mania
+48 531 402 014 zamowienia@radchem.pl

Formularz kontaktowy