Nafta techniczna uniwersalna

Nafta techniczna prosto od producenta

Nafta techniczna od producenta Radchem jest antykorozyjna. To produkt wysokiej jakości, który powstaje ze sprawdzonych surowców. Posiada właściwości:

  • antykorozyjne,
  • smarne,
  • czyszczące. 

Przed zakupem nafty technicznej zapoznaj się z  jej kartą charakterystyki i przekonaj się, że jest to produkt, którego szukasz. Jako renomowany producent rozpuszczalników gwarantujemy satysfakcję z zamówionych u nas produktów!

Nafta Techniczna

Nafta techniczna to produkt charakteryzujący się wysoką skutecznością i bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości.

Główne zastosowanie znajduje przy myciu i konserwacji urządzeń mechanicznych. Dzięki swoim właściwościom znajduje zastosowanie w różnych branżach i wykorzystywana jest w trakcie wielu prac. Wybierając ją, warto zdecydować się na produkt wysokiej jakości, który zapewni najlepsze działanie. Nafta techniczna od producenta Radchem dostępna jest w atrakcyjnej cenie. Zamówić ją możesz w dowolnej ilości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z nami, a nasz profesjonalny personel pomoże Ci w znalezieniu najlepszego dla Ciebie rozwiązania i dobierze odpowiednie produkty. Szczegółowe informacje o nafcie technicznej dostępne są w karcie charakterystyki poniżej.

Wysokiej jakości nafta techniczna

Rozpuszczalnik, jakim jest nafta techniczna, znajduje szerokie zastosowanie w użytku profesjonalnym oraz gospodarstwie domowym. Wykorzystywany jest między innymi:

  • jako zmywacz metalowych części maszyn,
  • do czyszczenia narzędzi,
  • do lamp naftowych,
  • w produkcji smarów, środków czystości, czy żywic,
  • w produkcji farb.

Nafta techniczna jest rozpuszczalnikiem uniwersalnym, który może służyć do wielu zadań. Głównie używana jest do mycia i konserwacji różnych powierzchni, rozpuszczania substancji, a także spalania. 

Nafta techniczna i inne rozpuszczalniki

Nafta techniczna to niejedyny produkt, który znajdziesz w naszej ofercie. Oferujemy również:

Poznaj nasz asortyment i wybierz profesjonalne produkty Radchem! 
 

Zakład produkcyjny Radchem
ul. Wielkie Lniska 29, 86-302 Grudziądz
+48 508 355 397  biuro@radchem.pl
Dział handlowy / Zamówienia:
Paulina Minder
+48 530 545 553 zamowienia@radchem.pl
Patrycja Mania
+48 531 402 014 zamowienia@radchem.pl

Formularz kontaktowy