Rozpuszczalnik Poliwinylowy

Rozpuszczalnik Poliwinylowy

Rozpuszczalnik poliwinylowy to produkt specjalistyczny. Znajduje szerokie zastosowanie w wielu branżach, a także wykorzystywany jest w przydomowych warsztatach. Jego główne zadanie to rozcieńczanie wyrobów poliwinylowych i chlorokauczukowych. Może być również używany do czyszczenia narzędzi oraz urządzeń z różnego rodzaju zabrudzeń produktami tego typu. Rozpuszczalnik poliwinylowy producenta Radchem dostępny jest w przystępnych cenach. To produkt wysokiej jakości, który doskonale sprawdza się do rozcieńczania i rozpuszczania. Zamów rozcieńczalnik poliwinylowy już teraz!

Wysokiej jakości rozcieńczalnik poliwinylowy

Rozpuszczalnik poliwinylowy dobrej jakości, który oferujemy naszym klientom, to produkt wytwarzany ze sprawdzonych surowców. Gwarantuje to jego skuteczność oraz niezawodność. Rozcieńczalnik poliwinylowy znajduje zastosowanie w takich branżach jak między innymi:

  • budowlana,
  • dekarska,
  • remontowa,
  • renowacyjna.

Jako doświadczony producent rozpuszczalników zapewniamy najwyższą jakość oferowanej przez nas chemii przemysłowej. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz szybką realizację zamówień. W naszej ofercie dostępne są także inne rozpuszczalniki, alkohole oraz surowce. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i składania zamówień!

Zakład produkcyjny Radchem
ul. Wielkie Lniska 29, 86-302 Grudziądz
+48 508 355 397  biuro@radchem.pl
Dział handlowy / Zamówienia:
Paulina Minder
+48 530 545 553 zamowienia@radchem.pl
Patrycja Mania
+48 531 402 014 zamowienia@radchem.pl

Formularz kontaktowy