Auto-Moto Produkty

Wysokiej jakości chemia motoryzacyjna jest niezwykle ważna w odpowiedniej pielęgnacji pojazdu oraz jego prawidłowym funkcjonowaniu. Jako producent rozpuszczalników i chemii przemysłowej oferujemy wysokiej jakości produkty Auto-Moto, które umożliwią prawidłowe użytkowanie pojazdu.

Chemia motoryzacyjna od cenionego producenta

Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem, dlatego w naszej bogatej ofercie znajdują się produkty z zakresu chemii samochodowej najwyższej jakości, która potwierdzona jest certyfikatem ISO. W naszej ofercie znajdują się takie produkty, jak:

  • zmywacze hamulcowe,
  • benzyna ekstrakcyjna,
  • zmywacze starych powłok lakierniczych,
  • paint remover – zmywacz powłok z alufelg,
  • letnie i zimowe płyny do spryskiwaczy,
  • środki do otłuszczenia karoserii,
  • płyny do chłodnic samochodowych,
  • Moto-tech – dodatek do olejów silnikowych oraz przekładni.

Chemia motoryzacyjna – zadbaj o swój pojazd

Zmywacz do powłok lakierniczych przeznaczony jest do usuwania powłok malarskich oraz lakierniczych z powierzchni stalowych, aluminiowych, ceramicznych, a także farb proszkowych termoutwardzalnych. Natomiast zmywacz hamulcowy przeznaczony jest do czyszczenia hamulców i elementów układu hamulcowego – skutecznie odtłuszcza i usuwa wszelkie zabrudzenia z klocków, szczęk i innych elementów. Preparat występuje również w formie aerozolu, który ułatwia dotarcie w trudno dostępne miejsca oraz zwiększa ekonomię użytkowania. 

Jako producent chemii motoryzacyjnej oferujemy także płyn do spryskiwaczy, zarówno letni, jak i zimowy. Płyny do spryskiwaczy posiadają przyjemny zapach gumy balonowej lub cukierków, dzięki czemu nie tylko z łatwością usuną brud i zanieczyszczenia drogowe, ale także zapewnią przyjemne użytkowanie. W naszym asortymencie posiadamy również płyny do chłodnicy G11 oraz G12+, które przystosowane są do warunków klimatycznych panujących w Polsce. Innowacyjny produkt Moto-tech, dzięki swojej zaawansowanej technologii skutecznie przedłuża życie silników, zmniejszając tarcie. 

Radchem – szeroki wybór produktów wysokiej jakości

W oparciu o wieloletnie doświadczenie i wiedzę, jesteśmy w stanie dostarczać naszym klientom najwyższej jakości produkty w zakresie środków chemii samochodowej. Każdemu klientowi zapewniamy indywidualne podejście, zapewniając profesjonalną obsługę i doradztwo. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty!

Zakład produkcyjny Radchem
ul. Wielkie Lniska 29, 86-302 Grudziądz
+48 508 355 397  biuro@radchem.pl
Dział handlowy / Zamówienia:
Paulina Minder
+48 530 545 553 zamowienia@radchem.pl
Patrycja Mania
+48 531 402 014 zamowienia@radchem.pl

Formularz kontaktowy

    Text box item sample content