Rozpuszczalnik Ekstrakcyjny

Rozpuszczalnik Ekstrakcyjny

Rozpuszczalnik ekstrakcyjny to produkt o szerokim zastosowaniu. Wykorzystywany jest w wielu różnych branżach. Doskonale nadaje się do użytku profesjonalnego w zakładach pracy. Jeśli szukasz wysokiej jakości rozcieńczalnika ekstrakcyjnego, postaw na ten z naszej produkcji. Jako doświadczony producent rozpuszczalników i chemii przemysłowej możemy zagwarantować Ci, że jest to produkt, który świetnie sprawdzi się do rozpuszczania czy odtłuszczania nawet wymagających substancji. Szczegółowe informacje o rozpuszczalniku ekstrakcyjnym znajdziesz w karcie charakterystyki. Sprawdź!

Profesjonalny rozcieńczalnik ekstrakcyjny

Rozcieńczalnik uniwersalny ekstrakcyjny, który oferujemy naszym klientom, to produkt wysokiej jakości. Powstaje on pod nadzorem specjalistów, ze sprawdzonych surowców. Wykazuje wiele właściwości, a przede wszystkim te rozcieńczające i odtłuszczające. Dzięki temu może być wykorzystywany między innymi do:

  • rozcieńczania tłuszczów, olejów, wosków, wyrobów olejnych i ftalowych;
  • zmywania plam;
  • mycia części samochodowych;
  • odtłuszczania powierzchni przed malowaniem.

Znajduje stałe zastosowanie w branży budowlanej, remontowej, a także samochodowej. Z pewnością przyda się także w każdym przydomowym warsztacie. U nas możesz zamówić rozcieńczalnik ekstrakcyjny w pojemnościach od 0,5l lub w większej ilości!

Rozcieńczalnik uniwersalny ekstrakcyjny i inne produkty od Radchem

Rozpuszczalnik ekstrakcyjny to jeden z wielu produktów, które znajdziesz w naszej ofercie. W naszym zakładzie produkcyjnym Radchem przygotowujemy liczne wysokiej jakości rozpuszczalniki i rozcieńczalniki. Nasz asortyment obejmuje między innymi:

  • rozpuszczalnik poliuretanowy,
  • aceton techniczny,
  • naftę techniczną,
  • benzynę ekstrakcyjną.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Przed użyciem rozcieńczalnika ekstrakcyjnego, sprawdź  jego kartę charakterystyki, aby odpowiednio przygotować się do wykorzystania produktu. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu!

Zakład produkcyjny Radchem
ul. Wielkie Lniska 29, 86-302 Grudziądz
+48 508 355 397  biuro@radchem.pl
Dział handlowy / Zamówienia:
Paulina Minder
+48 530 545 553 zamowienia@radchem.pl
Patrycja Mania
+48 531 402 014 zamowienia@radchem.pl

Formularz kontaktowy