Rozpuszczalnik Nitro

Rozpuszczalnik Nitro

Rozpuszczalnik nitro to produkt o dużej funkcjonalności. Wykorzystywany jest w przemyśle farb i lakierów, a także w trakcie różnych prac remontowo-budowlanych. Jest bardzo skuteczny i niezwykle wydajny. W naszej ofercie znajdziesz rozcieńczalnik nitro najwyższej jakości. Jako doświadczony producent rozpuszczalników i chemii przemysłowej możemy dobrać odpowiednie proporcje jego składników oraz zagwarantować skuteczność. Sprawdź rozpuszczalnik nitro i jego kartę charakterystyki dostępną na naszej stronie internetowej!

Rozcieńczalnik nitro – gdzie jest wykorzystywany?

Rozcieńczalnik nitro w karcie charakterystyki opisane ma jego przeznaczenie, sposób użycia oraz środki ostrożności. Przed wykorzystaniem należy szczegółowo się z nią zapoznać. Rozpuszczalnik nitro do odtłuszczania znajduje szerokie zastosowanie. Używa się go między innymi do rozcieńczania:

  • farb,
  • lakierów,
  • wyrobów nitrocelulozowych,
  • emalii nitro
  • mas uszczelniających.

Ponadto służy do mycia narzędzi malarskich po zakończonym malowaniu. Znajduje zastosowanie także jako zmywacz do lakierów. 

Rozpuszczalnik nitro od producenta Radchem

Rozpuszczalnik nitro od producenta Radchem produkowany jest pod okiem ekspertów. To dobrana w odpowiednich proporcjach mieszanina rozpuszczalników organicznych, które zapewniają najwyższą skuteczność. Szczegółowe informacje znajdziesz w karcie charakterystyki rozpuszczalnika nitro. W naszej ofercie rozpuszczalnik nitro dostępny jest w przystępnej cenie. Jego wysoka jakość, wydajność oraz szerokie zastosowanie w branży remontowo-budowlanej sprawiają, że cieszy się on dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów.

Rozcieńczalnik nitro i inne – oferta Radchem

W ofercie producenta Radchem znajdziesz różnego rodzaju rozpuszczalniki oraz rozcieńczalniki. Ponadto wśród naszych produktów dostępne są między innymi:

  • surowce,
  • biopaliwa,
  • produkty auto-moto.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz doradztwo przy wyborze produktów.

Zakład produkcyjny Radchem
ul. Wielkie Lniska 29, 86-302 Grudziądz
+48 508 355 397  biuro@radchem.pl
Dział handlowy / Zamówienia:
Paulina Minder
+48 530 545 553 zamowienia@radchem.pl
Patrycja Mania
+48 531 402 014 zamowienia@radchem.pl

Formularz kontaktowy