Paint Remover do powłok lakierniczych

Paint Remover

Zmywacz starych powłok lakierniczych to środek, który jest niezbędny przy wykonywaniu wszelkich prac wymagających usunięcia z karoserii samochodu warstwy lakieru. Paint Remover jest produktem, który w takim przypadku warto mieć pod ręką. Produkt ten umożliwia usunięcie starego lakieru bez obaw o to, że pozostaną widoczne uszkodzenia. Chemia motoryzacyjna i samochodowa tego rodzaju to coś, co kupisz w naszym sklepie w atrakcyjnej cenie!

Skuteczny zmywacz starych powłok lakierniczych

Preparat Paint Remover przeznaczony jest do usuwania powłok lakierniczych z powierzchni różnego rodzaju. Używając go usuniesz, lakier nie tylko z karoserii samochodowej, ale także ramy roweru, czy kamienia lub drewna. Zmywacz do powłok lakierniczych działa skutecznie dzięki temu, że jego skład umożliwia, szybkie przedostanie się do powłoki i osłabienie jej połączenia z powierzchnią danego elementu. Środek, którym jest Paint Remover pozwala to zrobić w łatwy i szybki sposób. 

Paint Remover – produkt od sprawdzonego producenta

Jako producent chemii przemysłowej dbamy o to, by produkty dostępne w naszym sklepie były nie tylko skuteczne, ale też spełniały odpowiednie normy. Zmywacz starych powłok lakierniczych – Paint Remover to środek, który podobnie jak Paint Remover Pro i inne produkty z tej kategorii, służy wyłącznie do profesjonalnego użytku. Pamiętaj, że używając takich preparatów, jak rozpuszczalniki i rozcieńczalniki, zadbać o stosowanie środków ochrony osobistej.

Zakład produkcyjny Radchem
ul. Wielkie Lniska 29, 86-302 Grudziądz
+48 508 355 397  biuro@radchem.pl
Dział handlowy / Zamówienia:
Paulina Minder
+48 530 545 553 zamowienia@radchem.pl
Patrycja Mania
+48 531 402 014 zamowienia@radchem.pl

Formularz kontaktowy