Zmywacz do hamulców i tarcz hamulcowych

Zmywacz Hamulcowy

Zmywacz hamulcowy to środek, który pozwala na skuteczne czyszczenie hamulców i pozostałych elementów układu hamulcowego. Jeżeli będziesz pamiętać o tym, by robić to regularnie, uzyskasz pełną sprawność i zmniejszy się ryzyko napotkania jakichkolwiek problemów z jego funkcjonowaniem. Jako producent chemii przemysłowej oferujemy wydajny zmywacz do hamulców w sprayu, który odtłuści i usunie wszelkie zabrudzenia. Sprawdź, dlaczego warto wybrać zmywacz do tarcz hamulcowych właśnie z naszej oferty.

Wydajny zmywacz hamulcowy

Chemia motoryzacyjna i samochodowa to grupa produktów, do których należy zmywacz hamulcowy. Dostępny w naszym sklepie zmywacz do hamulców jest przede wszystkim bardzo wydajny. Wszystko to dzięki formule w sprayu, która ułatwia jego użytkowanie. Bez trudności doprowadzisz zmywacz hamulcowy do ciężko dostępnych miejsc, aplikując wyłącznie potrzebną ilość. Zamiast zmywacza hamulcowego 30l lub 20l, na dłużej starczy Ci taki o pojemności 5l.

Zastosowanie zmywacza do hamulców

Formuła zmywacza hamulcowego łączy najsilniejsze substancje chemiczne. Dzięki temu zmywacz do tarcz hamulcowych pozwala usunąć:

  • woski,
  • oleje,
  • smary,
  • środki ochrony czasowej,
  • pozostałości po klejach.

Zmywacz hamulcowy jest bezwonny i szybko odparowuje. W skuteczny sposób pozwala pozbyć się sadzy i uporczywych zabrudzeń z tarcz hamulcowych, a także wyczyścić inne elementy układu hamulcowego.

Sprawdź pozostałe rozpuszczalniki i rozcieńczalniki, które znajdziesz w ofercie Radchem!

Zakład produkcyjny Radchem
ul. Wielkie Lniska 29, 86-302 Grudziądz
+48 508 355 397  biuro@radchem.pl
Dział handlowy / Zamówienia:
Paulina Minder
+48 530 545 553 zamowienia@radchem.pl
Patrycja Mania
+48 531 402 014 zamowienia@radchem.pl

Formularz kontaktowy