Chlorek Metylenu

Chlorek Metylenu

Chlorek metylenu to produkt o wielu unikatowych właściwościach. Dzięki temu znajduje szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Wykorzystywany jest głównie do użytku profesjonalnego. Poznaj chlorek metylenu od Radchem i przekonaj się o jego praktycznym działaniu. Jako profesjonalny producent chemii przemysłowej gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą!

Chlorek metylenu – produkt o szerokim zastosowaniu

Chlorek metylenu to surowiec, który wykorzystywany jest w wielu różnych branżach. Używa się go między innymi w przemyśle:

  • lakierniczym,
  • odlewniczym,
  • metalurgicznym, 
  • obuwniczym.

Środek ten jest niezwykle skuteczny i może być mieszany z większością rozpuszczalników organicznych. Jest używany przy produkcji farb, lakierów, klejów, pianek, czy chemii budowlanej. Znajduje zastosowanie również w produkcji preparatów do usuwania starych powłok malarskich i lakierniczych. Jak każda tego typu substancja, ze względu na swoje toksyczne właściwości, nadaje się jedynie do użytku profesjonalnego w zabezpieczonych warunkach. Przed użyciem chlorku metylenu należy zapoznać się z jego kartą charakterystyki

Nie tylko chlorek metylenu – oferta Radchem

Radchem to profesjonalny producent rozpuszczalników i chemii przemysłowej. W naszej ofercie znajdziesz więc wiele różnorodnych produktów z tych kategorii. Oferujemy między innymi:

Wszystkie artykuły z naszego asortymentu pochodzą z naszej produkcji, gdzie powstają pod okiem ekspertów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz specjalistyczne doradztwo przy wyborze produktów. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami!
 

Zakład produkcyjny Radchem
ul. Wielkie Lniska 29, 86-302 Grudziądz
+48 508 355 397  biuro@radchem.pl
Dział handlowy / Zamówienia:
Paulina Minder
+48 530 545 553 zamowienia@radchem.pl
Patrycja Mania
+48 531 402 014 zamowienia@radchem.pl

Formularz kontaktowy