Alkohol Etylowy Całkowicie Skażony

Alkohol Etylowy Całkowicie Skażony

Alkohol etylowy całkowicie skażony jest szeroko wykorzystywany w różnych gałęziach przemysłu. Wykazuje on wiele właściwości, które pozwalają na jego profesjonalny użytek w produkcji, czyszczeniu, odkażaniu, czy rozcieńczaniu. Charakteryzuje się klarownością oraz wysoką czystością, dzięki czemu może być używany do dezynfekcji. Alkohol etylowy skażony od producenta Radchem to produkt wysokiej jakości. Sprawdź jego kartę charakterystyki i zobacz, do czego może się przydać. Poznaj już dziś naszą ofertę i wybierz alkohol etylowy całkowicie skażony od profesjonalnej firmy Radchem!

Alkohol etylowy skażony – gdzie jest używany?

Alkohol etylowy skażony to produkt o stężeniu wynoszącym 96%. Używany jest między innymi w przemyśle:

  • kosmetycznym, 
  • farmaceutycznym, 
  • spożywczym,
  • drukarskim.

Wykorzystuje się go do produkcji chemii gospodarczej oraz w branży motoryzacyjnej. Ze względu na bardzo wysokie stężenie jest także skutecznym środkiem dezynfekującym. Alkohol etylowy skażony używany bywa również w laboratoriach chemicznych. Substancja ta może być rozpuszczalnikiem, rozcieńczalnikiem, środkiem czyszczącym, czy też odtłuszczającym. Dlatego też jest bardzo szeroko stosowana. 

Alkohol etylowy całkowicie skażony i nie tylko od producenta Radchem

Jako producent chemii przemysłowej naszym klientom możemy zaoferować szeroką ofertę produktów. Zajmujemy się produkcją takich substancji jak między innymi:

Jeśli więc zależy Ci na wysokiej jakości produktów oraz przystępnych cenach, postaw na zakup prosto od producenta. Szereg specjalistów Radchem dba o zapewnienie satysfakcjonującej jakości, a także profesjonalnej obsługi. Jeśli potrzebujesz doradztwa w wyborze produktów, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci znaleźć odpowiednie substancje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą już teraz!
 

Zakład produkcyjny Radchem
ul. Wielkie Lniska 29, 86-302 Grudziądz
+48 508 355 397  biuro@radchem.pl
Dział handlowy / Zamówienia:
Paulina Minder
+48 530 545 553 zamowienia@radchem.pl
Patrycja Mania
+48 531 402 014 zamowienia@radchem.pl

Formularz kontaktowy